Cosplay workshopy

Máte radi cosplay? Chceli by ste preniknúť do tajomstiev jeho výroby, alebo si len tak rozšíriť obzory, či nabrať odvahu na výrobu vlastného? V tom prípade neváhajte a navštívte naše workshopy zamerané práve na výrobu cosplaya. A kto vám svoje tajomstvá prezradí?

 


 

HermyPrvou z nich je na Slovensku veľmi známa Hermy. Tá Vás prevedie úskaliami, ktoré samotná výroba prináša. Zistíte čomu sa ako začiatočník vyhnúť, ukáže Vám tipy a triky ako čo najefektívnejšie využiť všetko čo máte po ruke a aby Váš konečný výsledok vyzeral čo najlepšie. Keďže taký cosplay nezahŕňa len samotný kostým, ukáže Vám ako si vybrať parochňu, ako sa o ňu starať a upravovať ju tak, aby bol jej tvar čo najžiadanejší. Oboznámi Vás s tajomstvami líčenia a dokonca sa môžete tešiť aj na výrobu z termoplastov.
 

 felanĎalšou šarmantnou slečnou, ktorá sa podelí o svoje skúsenosti, bude Felan. Tá sa zameria predovšetkým na výrobu brnenia. A ak je Váš rozpočet presne stanovený a Vy nemáte ani cent naviac, tak oceníte jej tipy a triky ako vyrobiť také brnenie čo najefektívnejšie, najlepšie a primerané Vašim úsporám v pokladničke. Nazriete do výroby brnení z rôznych materiálov i rôznej kvality.

Poďme sa pozrieť za ďalším zaujímavým dobrodružstvom výroby kostýmu spoločne.

1Komentárov

  • Neviem

    Sám chcem začať s cosplayami určite sa pozrem ! :3 ďakuejme za vytvorenie workshopu ! :D