Hľadáme prednášateľov pre Nipponfest 2015!

Milí fanúšikovia.

Radi rozprávate o tom, čo vás baví? Nebojíte sa ani publika a nebránite sa novej skúsenosti? Tak hľadáme vás, prednášateľov pre Nipponfest 2015!

Ak sa zaujímate o rôzne témy či už z tradičnej, alebo populárne kultúry Japonska, neváhajte sa zapojiť! Budeme sa tešiť každej zaujímavej prednáške a oceníme nové a neprebádané témy, či dokonca vlastné skúsenosti s Japonskom. Začiatočníkom radi poradíme a pomôžeme.

Pravidlá pre prednášajúcich nájdete v sekcii Informácie.

Svoje nápady, návrhy, alebo aj celé prednášky zasielajte na e-mail: [email protected]

Ak máte akékoľvek dotazy, taktiež nás neváhajte kontaktovať.

Vaši organizátori

 

3Komentárov

  • Jakub Deimos Bačo

    Fakt škoda že všetko sa tlači do Bratislavy, .... keby napríklad skúsili Košice a pod , .... tak hned stojím prvý v rade na skúšku ... :)

  • Annon

    Vyčkaj času :)

  • Nao Higano

    Dobry den, termin festivalu tohto roka som mimo BA, co ma veli mrzi ! Rada vam ponukam nas show LiveArt - ukazka malby na hodvab Jitky Jarmarovej a ukazky japonskej kaligrafie a sperky od mna, ale najskor na rok 2016. O LiveArte : http://jarmart.cz/livearty-a-vytvarne-aktivity/ Takisto ponukam vystupenie, koncert japonskych piesni, (umele, ludove a pod.) aj workshop japonskych piesni. Som byvala somlistka opery SND. Bude mi ctov spoluprace. www.naohigano.com Dakujem za sa mi ozvete, prajem krasne dniky